Життя бібліотеки

2010 рік

Казковий калейдоскоп

/Files/photogallery/7904/IMG_0861.JPG /Files/photogallery/7904/IMG_0851.JPG

17 грудня 2010 р. до Дня відкритих дверей учні 4-А класу підготували "Казковий калейдоскоп" та показали своїм молодшим друзям-першокласникам повчальну казку "Гуси-лебеді"

30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек/Files/images/i-1660.jpg

Бібліотека нашої школи запрошує всіх читачів на свято.
В цей день відбудуться екскурсії до бібліотеки, бесіди біля книжкових виставок, знайомство з новими надходженнями, літературна гра

Прощавай, Букварику!

Цими словами проводили свою першу навчальну книгу учні 1 класу. На святі діти зустрілися з улюбленими казковими героями, читали вірші, показали всім присутнім, як вони навчилися читати, складати слова і відгадувати загадки.
На згадку про це свято всі першокласники отримали подарунки - чудові дитячі книжки.

2010 рік 2010 рік

Наша школа - дипломант ХІХ відкритої тематичної виставки ефективного педагогічного досвіду

12-13 травня 2010 року в ХОНМІБО проходила ХІХ обласна тематична відкрита виставка ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Інноваційні підходи в організації діяльності бібліотек навчальних закладів».
Виставку відвідало 290 осіб із 35 районів Харківської області. Під час виставки відбулися презентації, «круглі столи», ділова гра, майстер-клас, педагогічне ток-шоу та віртуальна подорож «Бібліотеки України, Росії, Білорусії для дітей», яку презентували працівники Харківської обласної бібліотеки для дітей.
Згідно з рішенням оргкомітету за результатами участі у виставці бібліотека нашої школи визначена одним з переможців і нагороджена дипломом за ґрунтовну індивідуальну роботу з користувачами

/Files/photogallery/13/IMG_7086ф.jpg /Files/photogallery/13/IMG_7046ф.jpg

"Книга - друг на все життя"

22 квітня 2010 року в районному Палаці дитячої та юнацької творчості ІСТОК відбулося свято "Книга - друг на все життя", в якому взяли участь учні 5-х класів.
На цьому святі учні 5-А класу отримали грамоту за активну участь у Всеукраїнській акції "Живи, книго!" та відмінне ставлення до підручників, а завідувач бібліотеки Тетяна Любомирівна - Почесну грамоту Управління освіти за І місце у районному огляді-конкурсі на кращу шкільну бібліотеку

Шевченко і музика

/Files/photogallery/7019/IMG_6682.JPGУ березні вся Україна святкує день народження Тараса Григоровича Шевченка.

12 березня 2010 року
в рамках Шевченківського тижня
в гості до наших школярів завітали артисти Харківської філармонії.

Учні із зацікавленістю прослухали літературно-музичну композицію "Шевченко і музика"

Конкурс виразного читання "Бій ішов святий і правий"

09.03.2010
Вітаємо Наталю Коленову, яка стала переможцем VII міського конкурсу виразного читання "Бій ішов святий і правий" (до 65-ї річниці Великої Перемоги і 115-річчя від дня народження О.Довженка).

Наталя не вперше бере участь у творчих конкурсах. Ця талановита дівчина, яка сама пише вірші, перемогла також у І міському конкурсі знавців російської мови у номінації "Золоте перо", посіла І місце у районному конкурсі ораторського мистецтва, присвяченого Дню української писемності і мови.

Всіх читачів від 11 до 16 років бібліотека запрошує взяти участь у конкурсі "У вінок Кобзаря ми вплітаємо майбутнє"

/Files/photogallery/13/кобзар2.jpgУ зв'язку з відзначенням у цьому році 150-річчя "Кобзаря" Т.Г.Шевченка (видання 1860 р.) в Україні за рекомендацією Міністерства культури і туризму проводиться конкурс дитячої творчості "У вінок Кобзаря ми вплітаємо майбутнє".
Організатори конкурсу - Міністерство культури і туризму України, Національна бібліотека України для дітей та обласні бібліотеки України для дітей.
До участі в конкурсі запрошуються читачі бібліотек для дітей віком від 11 до 16 років.
Мета конкурсу - засобами книги і мистецтва сприяти юним читачам глибше зрозуміти роль Т.Г.Шевченка у розвитку національної і соціальної свідомості українського народу, розкрити силу і красу слова геніального сина України, сприяти формуванню в юних почуття патріотизму та більш глибокому вивченню рідної мови.
Конкурс проводиться у 2 тури:
- перший (обласний) - з 20 січня по 1 березня 2010 року;
- другий (підсумковий) - з 2 по 29 березня 2010 року.
Конкурс проводиться у 4-х номінаціях:
- кращий малюнок до творів Кобзаря (формат А3, А4);
- краща вишивка;
- краще поетичне слово про Кобзаря;
- кращий прозовий твір на тему "`Кобзар у моєму житті та у житті моєї родини'".
У кожній номінації обирається по 5 призових місць.
На конкурс приймаються як індивідуальні, так і колективні роботи.