БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ
"ПОДАРУЙ БІБЛІОТЕЦІ УКРАЇНСЬКУ КНИГУ"

/Files/images/k1030170_gift.jpg Фонд бібліотеки поповнюється завдяки подарункам наших учнів та їх батьків.
Кожен із Вас може долучитися до доброї справи і подарувати нашій бібліотеці книги.
Придбайте нову цікаву українську книжку, або виберіть вдома книгу, яка може бути цікавою для дітей.
Всі книги будуть розміщені на спеціальній виставці з листівками – подяками, на кожній книжці ми напишемо ім’я та прізвище дарувальника.

Добрі справи робити приємно!

Дякуємо всім, хто надає допомогу шкільній бібліотеці

/Files/photogallery/8498/Туве Янсон.jpg

Пані Нііна Палміра,
аташе з адміністративних питань
посольства Фінляндії в Україні,
передала для нашої бібліотеки
у подарунок
від посольства Фінляндії
добірку книг всесвітньо відомої
фінської письменниці Туве Янсон
із серії "Країна Мумі-тролів"

Кожен з вас, дорогі читачі, може стати нашим благодійником і спонсором, подарувавши бібліотеці книги!

14 лютого - Міжнародний день дарування книжок

/Files/images/bookgiving_day.jpg

Існує спеціальне свято - Міжнародний день дарування книжок (International BookGiving Day).
Це одне з наймолодших свят у календарі, яке об’єднує всіх, хто дарує книги дітям і прищеплює їм любов до читання.
Його започаткувала американка Еммі Бродмур у 2012 році. Ідею підказав її маленький син, який запитав маму, чому немає особливого дня, коли люди дарують один одному книги.

Дорогі учні, шановні дорослі!
Бібліотека чекає від вас цікавих книжок,
якими будуть користуватися інші читачі!