"Я - АВТОР"
КОНКУРС ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ

/Files/photogallery/7916/detia-358.gif Конкурс дитячої творчості відбувається у школі щорічно під час Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який традиційно проходить у жовтні.

Книжечки переможців знаходяться у бібліотеці, їх можна брати додому або читати у читальній залі.

Запрошуємо всіх бажаючих до участі у творчих конкурсах!

Конкурс на кращу казку про здоровий спосіб життя
(2017 рік)

Конкурс проводився в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек - 2017. В ньому брали участь учні 4-5 класів. На розгляд журі було представлено 12 казок.

Переможці конкурсу:

І місце - Логачова Єва, 4-А клас
ІІ місце - Медведєва Ксенія, Нуріахметова Надя, 4-А клас
ІІІ місце - Єгорова Віка, Беценко Маша, 4-А клас

Конкурс на кращу казку про читання
(2016 рік)

Конкурс проводився в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек-2016, який проходив під гаслом "Книга і читання - важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів"

Переможці конкурсу:

Гамілова Яна, Онопрієнко Ассія, 6-А клас

Конкурс авторських патріотичних віршів
«З Україною в серці»
(2015 рік)

Конкурс проводився у жовтні 2015 року в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Виховуємо громадянина – патріота України». Його учасниками були учні 5-11 класів

Підсумки конкурсу:

І місце - Яна Гамілова (5-А клас)
ІІ місце -Тетяна Гавшина (9-А клас), Анастасія Таранова (10-А клас)
ІІІ місце - Катерина Яковлева (10-А клас), Іван Шувалов (6-А клас)

Конкурс на кращу казку про книгу та бібліотеку
(2014 рік)

Підсумки конкурсу серед учнів 2-4 класів:

І місце - Ангеліна Чехова, 2-Б клас (казка "Книги, що літали")
ІІ місце - Вікторія Коршак та Анастасія Жидкова, 4-А клас (казка "Книжкові миші")
ІІІ місце - Вікторія Коршак та Анастасія Жидкова, 4-А клас (цикл оповідань) та Валерія Сисоєва, 4-А клас (казка "Книги")

Анастасія Жидкова отримала додатковий приз за художнє оформлення своїх книг

Серед учнів 5-8 класів:

І місце - Ксенія Щербакова, 8-А клас (за повість "Привид у бібліотеці")
ІІ місце - Карина Медведєва, 6-А (казки "Дарт Вейдер у бібліотеці" та «Країна загублених скарбів»)
ІІІ місце - Дарія Загаєвська, 5-А клас ("Улюблена книга") та Оксана Клочко,5-А клас ("Бібліотека щастя")
Переможці літературного конкурсу отримали грамоти та солодкі призи.