Конкурс дитячого читання «КНИГОМАНІЯ» книги

Щорічно учні 6-7 класів беруть участь у конкурсі дитячого читання, фінал якого - фестиваль "Книгоманія" - традиційно проходить у Львові.
Для участі у конкурсі треба взяти участь у змаганнях, під час яких представити свій читацький щоденник. Кожний учасник має розповісти про одну прочитану та описану у читацькому щоденнику книгу, що не вивчається за шкільною програмою (книгу з читацького щоденника обирає журі)
Зразок та поради з заповнення Читацького щоденника
На обласному етапі журі визначає переможців, які набрали найвищу кількість балів. Вони отримують звання «Найкращий читач України» і є учасниками Фестивалю дитячого читання «КНИГОМАНІЯ» (м. Львів)
Для учасників Конкурсу та всіх небайдужих до дитячої літератури та промоції дитячого читання у фейсбуці існує відкрита спільнота – Таємне товариство книгоманів. Долучитися до групи можна за посиланням: bit.ly/knyhomania_2020

/Files/images/k1084646.jpg Читайте і перемагайте!

Конкурс дитячого читання дає можливості!

Його учасники можуть здобути перемогу не завдяки особливим талантам і здібностям, а тільки завдяки систематичному читанню, що підсилює в дітях почуття власної вартості.
Учасники і переможці конкурсу мають можливість переконатися в тому, що вони не самотні у своїх уподобаннях, подискутувати про улюблені книжки – це сприяє кращій соціальній адаптації і підвищенню самооцінки.
Переможці зустрічаються з улюбленими авторами; знайомляться з історією та культурою Львова, дізнаються більше про сучасну українську літературу.
Ну і звичайно – нагороди: нові книжки від українських видавців та подарунки від партнерів.
Про всі подробиці щодо конкурсу можна дізнатися у шкільній бібліотеці

Участь учнів нашої школи у конкурсі "Найкращий читач України"

2017 рік
Учасники І та ІІ етапу конкурсу "Найкращий читач - 2017"
Яна Гамілова, Оксана Меркулова (6-А клас)
Лілія Баранова, Дар'я Загаєвська, Орина Ольниченко (7-А клас)
ІІ етап змагань проходив у Центральній районній бібліотеці Індустріального району. Учасники, серед яких найкращі читачі нашої школи - Яна Гамілова, Оксана Меркулова, Лілія Баранова, Дар'я Загаєвська - розповідали про свою улюблену книгу. Вони стали призерами ІІ етапу і отримали у подарунок від Центральної районної бібліотеки цікаві книжки.
Переможницею ІІ (районного) етапу стала Лілія Баранова, учениця 7-А класу нашої школи.

/Files/photogallery/9214/ХОБД_Учасники1.jpg
14 квітня на базі ХОБД (Харківської обласної бібліотеки для дітей) відбувся ІІІ етап, у якому діти з усієї Харківської області змагалися за звання найкращого читача року та право поїхати до Львова на фестиваль «Книгоманія».
У Конкурсі 2017 року взяли участь 4387 учнів Харкова і Харківської області, і тільки 80 з них вибороли право долучитися до обласного етапу змагання за звання "Кращого читача України".
Наша Лілія Баранова гідно представила Індустріальний район. Цікаву та емоційну розповідь про свою улюблену книгу Д.Боуена "Вуличний кіт на ім’я Боб" вона доповнила чудовим малюнком та електронною презентацією.
Лілія Баранова визнана найкращим читачем Індустріального району Харкова серед учнів 7 класів і одним з найкращих читачів Харківської області. Вітаємо, Ліліє!
/Files/photogallery/9214/Лілія Баранова.JPG

Всеукраїнський конкурс "Книгоманія" є найбільш популярним і престижним щорічним дитячим святом книги і читання. І ми пишаємося тим, що серед лауреатів цього конкурсу є і наші учні.
У жовтні 2017 року на ІІІ Обласному патріотичному форумі відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та дипломантів обласного етапу із врученням дипломів та призів.
Учениця нашої школи Лілія Баранова стала лауреатом обласного конкурсу "Книгоманія-2017" у номінації "Змінимо життя на краще"

У 2013 році лідерами читання стали Качанова Анастасія (6-А клас) та Федоренко Максим (7-Б клас)
У 2012 році лідерами читання визнані Кісельов Артем (6-Б клас) та Мірбакаєва Наргіза (7-А клас)
У 2011 році лідерами читання стали
Лук'янчикова Іра, Хапілін Валерій, Спірідонова Уляна (6 клас)
та Дікунов Андрій, Коломієць Олексій, Говоров Сергій (7 клас)
У 2010 році у І (шкільному) етапі конкурсу перемогли учень 7-А класу Ісмаїлов Алтан та учениця 6-А класу Лучнікова Анастасія
Лучнікова Анастасія захищала честь нашої школи у ІІ (районному) етапі конкурсу і була нагороджена грамотою Управління освіти за перемогу у номінації «За вміння аргументовано аналізувати прочитане»
Ісмаїлов Алтан отримав грамоту у І етапі конкурсу "За кращий читацький щоденник"
У 2008 році нашу школу на Книгоманії представляли
Нармін Насірова та Тимофій Архипов. Вони отримали Почесні грамоти та цінні книги у подарунок.
Учасники продемонструовали творчу активність, глибокі знання художньої літератури, уміння аргументовано викладати думки про прочитане та відстоювати свою точку зору.
У 2009 році переможцями шкільного конкурсу стали Алтан Ісмаїлов (6 кл.) та Тимофій Архіпов (7 кл.)
Тимофій Архіпов знову став переможцем районного конкурсу та був відзначений Почесною грамотою обласного журі конкурсу в ХОБД.
Він також був нагороджений книгами від “Форуму видавців” і организаторів обласного етапу конкурсу.