Конкурс дитячого читання «НАЙКРАЩИЙ ЧИТАЧ УКРАЇНИ» книги

Щорічно учні 6-7 класів
беруть участь у конкурсі
дитячого читання, фінал якого - фестиваль "Книгоманія", традиційно проходить у Львові.
Для участі у конкурсі треба взяти участь у змаганнях, під час яких розповісти про свою улюблену книгу й відповісти на декілька запитань. Є і творчі завдання.

У 2017 році

Конкурс проводився з 01 лютого по 15 квітня 2017 року та складався з трьох етапів.
1-й етап конкурсу (відбірковий) – тривав з 01 лютого до 15 березня 2017р. у шкільних, дитячих і сільських бібліотеках.
2-й етап (міський/районний) тривав з 21 березня до 1 квітня 2017 р. У 2-му етапі Конкурсу брали участь переможці 1-го етапу.
3-й етап (обласний) проводився з 11 по 14 квітня 2017 р.
Кожний етап конкурсу – це творче змагання, під час якого учасники розповідають про свого улюбленого літературного героя або прочитану книгу, що не вивчається за шкільною програмою.
За бажанням можна було представити на розгляд журі власну творчу роботу (міні-твори, есе, вірші, малюнки, поробки, електронні презентації тощо), яка характеризує будь-який художній твір, конкретного літературного героя або письменника. За презентацію власної творчої роботи журі нараховувало додаткові бали.
На обласному етапі журі визначало двох переможців (по одному з 6 і 7 класів), які набрали найвищу кількість балів. Вони отримали звання «Найкращий читач України – 2017» і стали учасниками інших заходів з промоції читання та Фестиваля дитячого читання «КНИГОМАНІЯ» (м. Львів).
Урочиста церемонія нагородження переможців та дипломантів обласного етапу із врученням дипломів та призів відбудеться на ІІІ Обласному патріотичному форумі (жовтень, м.Харків).
/Files/photogallery/7916/sitemap.png
Про всі подробиці щодо конкурсу
можна дізнатися у шкільній бібліотеці

/Files/images/k1084646.jpg Читайте і перемагайте!

Конкурс дитячого читання дає можливості!

Його учасники можуть здобути перемогу не завдяки особливим талантам і здібностям, а тільки завдяки систематичному читанню, що підсилює в дітях почуття власної вартості.
Учасники і переможці конкурсу мають можливість переконатися в тому, що вони не самотні у своїх уподобаннях, подискутувати про улюблені книжки – це сприяє кращій соціальній адаптації і підвищенню самооцінки.
Переможці зустрічаються з улюбленими авторами; знайомляться з історією та культурою Львова, дізнаються більше про сучасну українську літературу.
Ну і звичайно – нагороди: нові книжки від українських видавців та подарунки від партнерів.

Участь учнів нашої школи у конкурсі "Найкращий читач України"

/Files/photogallery/9214/Найкращий читач2017.JPG

Учасники І та ІІ етапу конкурсу "Найкращий читач - 2017"
Яна Гамілова, Оксана Меркулова (6-А клас)

Лілія Баранова, Дар'я Загаєвська,
Орина Ольниченко (7-А клас)
ІІ етап змагань проходив у Центральній районній бібліотеці, де учасники, серед яких найкращі читачі нашої школи - Яна Гамілова, Оксана Меркулова, Лілія Баранова, Дар'я Загаєвська - розповідали про свою улюблену книгу. Вони стали призерами ІІ етапу і отримали у подарунок від Центральної районної бібліотеки цікаві книжки. Переможницею ІІ (районного) етапу стала Лілія Баранова, учениця 7-А класу нашої школи.
/Files/photogallery/9214/ХОБД_Учасники1.jpg 14 квітня на базі ХОБД (Харківської обласної бібліотеки для дітей) відбувся ІІІ етап, у якому діти з усієї Харківської області змагалися за звання найкращого читача року та право поїхати до Львова на фестиваль «Книгоманія». Наша Лілія Баранова гідно представила Індустріальний район. Цікаву та емоційну розповідь про свою улюблену книгу Д.Боуена "Вуличний кіт на ім’я Боб" вона доповнила чудовим малюнком та електронною презентацією.
В очікуванні висновків обласного журі, зазначимо, що наша Лілія Баранова є найкращим читачем Індустріального району Харкова серед учнів 7 класів і одним з найкращих читачів Харківської області. Вітаємо, Ліліє!

У 2013 році лідерами читання стали Качанова Анастасія (6-А клас) та Федоренко Максим (7-Б клас)
У 2012 році лідерами читання визнані Кісельов Артем (6-Б клас) та Мірбакаєва Наргіза (7-А клас)
У 2011 році лідерами читання стали
Лук'янчикова Іра, Хапілін Валерій, Спірідонова Уляна (6 клас)
та Дікунов Андрій, Коломієць Олексій, Говоров Сергій (7 клас)
У 2010 році у І (шкільному) етапі конкурсу перемогли учень 7-А класу Ісмаїлов Алтан та учениця 6-А класу Лучнікова Анастасія
Лучнікова Анастасія захищала честь нашої школи у ІІ (районному) етапі конкурсу і була нагороджена грамотою Управління освіти за перемогу у номінації «За вміння аргументовано аналізувати прочитане»
Ісмаїлов Алтан отримав грамоту у І етапі конкурсу "За кращий читацький щоденник"
/Files/photogallery/12/DSCN8669.JPG
У 2008 році нашу школу на Книгоманії представляли
Нармін Насірова та Тимофій Архипов.
Вони отримали Почесні грамоти та цінні книги у подарунок.
Учасники продемонструовали творчу активність, глибокі знання художньої літератури, уміння аргументовано викладати думки про прочитане та відстоювати свою точку зору.
Учасники конкурсу від Орджонікідзевьского району
в Харківській обласній бібліотеці для дітей.
Зліва - Т.Архіпов, справа - Н.Насірова
/Files/photogallery/12/IMG_0365.jpg
У 2009 році
переможцями шкільного конкурсу стали
Алтан Ісмаїлов (6 кл.)
та Тимофій Архіпов (7 кл.)
Тимофій Архіпов знову став переможцем районного конкурсу та був відзначений Почесною грамотою обласного журі конкурсу.

Він також був нагороджений книгами від “Форуму видавців” і организаторів обласного етапу конкурсу.
Учасники конкурсу "Найкращий читач України-2009" в ХОБД.
Справа - Т.Архіпов