Олімпійська книга

/Files/photogallery/7953/17736-1s.jpgНа цій сторінці ви можете познайомитись з книгами, які надійшли до нашої школи у подарунок від Національного олімпійського комітету в рамках Всеукраїнської акції "Олімпійська книга".

Як зазначив Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, "Книга завжди була, є і буде джерелом мудрості та знань, найкращим порадником та надійним помічником. "Олімпійська книга" відкриє великий і цікавий світ спорту з його непідробними емоціями, фантастичними перемогами та умінням впевнено йти до своєї мети"

/Files/photogallery/8483/DSCN0655.JPG
Бубка С.Н., Булатова М.М. Перша російська олімпіада. Київ 1913.- К.: Олімпійська література, 2013.
Книга присвячена Першій російській олімпіаді, яка пройшла у Києві в 1913 році.
У цьому ілюстрованому виданні розповідається про спортивне життя нашої столиці на початку ХХ століття, тут багато світлин Києва, які були зроблені до першої світової війни.
Для учнів середнього і старшого шкільного віку, вчителів та широкого загалу читачів, які цікавляться олімпійським спортом.

/Files/photogallery/8483/DSCN0672.JPG
Бубка С.Н., Булатова М.М. Олімпійське сузір’я України: Атлети.- К.: Олімпійська література, 2013.
Видання пропонує екскурс в історію досягнень українських атлетів в олімпійському русі.
Багатий ілюстративний матеріал – плакати, олімпійські та пам’ятні медалі, смолоскипи, талісмани, значки, марки та інші атрибути міст-господарів Олімпійських ігор дозволять читачеві поринути в атмосферу найважливіших спортивних подій кожного чотириріччя.

Бубка С.Н., Булатова М.М. Олімпійське сузір’я України: Тренери.- К.: Олімпійська література, 2011.- 252 с.: іл.

Автори – відомий чемпіон Олімпійських ігор, заслужений майстер спорту з легкої атлетики у стрибках із жердиною Сергій Назарович Бубка та доктор педагогічних наук, професор, дійсний член Української академії наук – Марія Михайлівна Булатова пропонують екскурс в історію досягнень українських спортсменів і тренерів.

Книга містить загальну характеристику літніх та зимових Олімпійських ігор, починаючи з 1952 року, в ній подано інформацію про олімпійські, світові, європейські спортивні досягнення олімпійських медалістів України.

/Files/photogallery/8483/DSCN0675.JPG
Бубка С.Н., Булатова М.М. Ігри, що підкорили світ.- 2-ге вид. – К.: Літера, 2012.- 132 с.

Книга надає інформацію про історію Олімпійських ігор, становлення та розвиток сучасного олімпійського руху, основні принципи, значущість олімпізму для суспільства та кожної людини.

Читач познайомиться з олімпійськими видами спорту та досягненнями атлетів світу й України в Олімпійських іграх.

Для учнів, учителів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій та широкого загалу читачів, які цікавляться олімпійським спортом.

/Files/photogallery/7916/IMG_6780.JPGБулатова М.М. Енциклопедія олімпійського спорту в запитаннях і відповідях. - К.: Олімпійська література, 2011. - 400 с.: іл.

Енциклопедія пропонує здійснити подорож у витоки зародження олімпійського руху та його сьогодення.

Книга складається з 5 частин.
Частина І містить широкий довідковий матеріал з історії Олімпійських ігор Стародавньої Греції.
У частині ІІ висвітленні питання відродження Олімпійських ігор, створення Міжнародного олімпійського комітету і роль у цьому П'єра де Кубертена.
У частині ІІІ представлено інформацію про олімпійські символи та церемонії.
Частина ІV присвячена Олімпійським видам спорту, видатним спортсменам - чемпіонам Олімпійських ігор.
Частина V містить інформацію про участь українських спортсменів у Міжнародному олімпійському русі.

/Files/photogallery/7916/IMG_6788.JPG

Єрмолова В.М. Олімпійська освіта: теорія і практика: Навчальний посібник. - К., 2011. - 335 с.

У посібнику подано теоретичний та практичний матеріал з олімпійської освіти, який може бути використаний у навчальній та позакласній роботі в загальноосвітніх навчальних закладах.

/Files/photogallery/7916/IMG_6793.JPG
Булатова М.М.Твій олімпійський путівник. - К., 2011. - 120 с.

У навчальному посібнику подано інформацію про історію Олімпійських ігор, становлення та розвиток сучасного олімпійського руху. Книга знайомить з олімпійськими видами спорту та досягненнями атлетів світу й України в Олімпійських іграх.

Для учнів, учителів та широкого загалу читачів, які цікавляться олімпійським спортом

/Files/photogallery/7916/IMG_6796.JPG

Зірки Олімпійського спорту України. - К.: Олімпійська арена, 2011.

Виданя присвячене видатним українським спортсменам, чемпіонам Олімпійських ігор 1994-2008 років