Олімпійська книга

/Files/photogallery/7953/17736-1s.jpgНа цій сторінці ви можете познайомитись з книгами, які надійшли до нашої школи у подарунок від Національного олімпійського комітету в рамках Всеукраїнської акції "Олімпійська книга".

Як зазначив Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, "Книга завжди була, є і буде джерелом мудрості та знань, найкращим порадником та надійним помічником. "Олімпійська книга" відкриє великий і цікавий світ спорту з його непідробними емоціями, фантастичними перемогами та умінням впевнено йти до своєї мети"

/Files/photogallery/8483/DSCN0639.JPG
ХХІІ зимові Олімпійські ігри. Сочі-2014 : Навчальне видання /За заг. ред. Булатової М.М. - К.: Національний Олімпійський комітет України, 2013.
У навчальному посібнику розкрито особливості підготовки і проведення ХХІІ зимових Олімпійських ігор. Посібник знайомить з символами, церемонією та організацією Ігор; видами спорту, що увійшли до олімпійської програми; календарем олімпійських змагань; унікальними спортивними спорудами.
Для учнів середнього і старшого шкільного віку, вчителів та широкого загалу читачів, які цікавляться олімпійським спортом.

/Files/photogallery/8483/DSCN0655.JPG
Бубка С.Н., Булатова М.М. Перша російська олімпіада. Київ 1913.- К.: Олімпійська література, 2013.
Книга присвячена Першій російській олімпіаді, яка пройшла у Києві в 1913 році.
У цьому ілюстрованому виданні розповідається про спортивне життя нашої столиці на початку ХХ століття, тут багато світлин Києва, які були зроблені до першої світової війни.

/Files/photogallery/8483/DSCN0672.JPG
Бубка С.Н., Булатова М.М. Олімпійське сузір’я України: Атлети.- К.: Олімпійська література, 2013.
Видання пропонує екскурс в історію досягнень українських атлетів в олімпійському русі.
Багатий ілюстративний матеріал – плакати, олімпійські та пам’ятні медалі, смолоскипи, талісмани, значки, марки та інші атрибути міст-господарів Олімпійських ігор дозволять читачеві поринути в атмосферу найважливіших спортивних подій кожного чотириріччя.

Бубка С.Н., Булатова М.М. Олімпійське сузір’я України: Тренери.- К.: Олімпійська література, 2011.- 252 с.: іл.

Автори – відомий чемпіон Олімпійських ігор, заслужений майстер спорту з легкої атлетики у стрибках із жердиною Сергій Назарович Бубка та доктор педагогічних наук, професор, дійсний член Української академії наук – Марія Михайлівна Булатова пропонують екскурс в історію досягнень українських спортсменів і тренерів.

Книга містить загальну характеристику літніх та зимових Олімпійських ігор, починаючи з 1952 року, в ній подано інформацію про олімпійські, світові, європейські спортивні досягнення олімпійських медалістів України.

/Files/photogallery/8483/DSCN0675.JPG
Бубка С.Н., Булатова М.М. Ігри, що підкорили світ.- 2-ге вид. – К.: Літера, 2012.- 132 с.

Книга надає інформацію про історію Олімпійських ігор, становлення та розвиток сучасного олімпійського руху, основні принципи, значущість олімпізму для суспільства та кожної людини.

Читач познайомиться з олімпійськими видами спорту та досягненнями атлетів світу й України в Олімпійських іграх.

Для учнів, учителів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій та широкого загалу читачів, які цікавляться олімпійським спортом.

/Files/photogallery/7916/IMG_6780.JPGБулатова М.М. Енциклопедія олімпійського спорту в запитаннях і відповідях. - К.: Олімпійська література, 2011. - 400 с.: іл.

Енциклопедія пропонує здійснити подорож у витоки зародження олімпійського руху та його сьогодення.

Книга складається з 5 частин.
Частина І містить широкий довідковий матеріал з історії Олімпійських ігор Стародавньої Греції.
У частині ІІ висвітленні питання відродження Олімпійських ігор, створення Міжнародного олімпійського комітету і роль у цьому П'єра де Кубертена.
У частині ІІІ представлено інформацію про олімпійські символи та церемонії.
Частина ІV присвячена Олімпійським видам спорту, видатним спортсменам - чемпіонам Олімпійських ігор.
Частина V містить інформацію про участь українських спортсменів у Міжнародному олімпійському русі.

/Files/photogallery/7916/Ол_путівник_sport_003.jpgТвій перший олімпійський путівник : навч. посіб. / за заг. ред. М.М.Булатової. – вид. 2-ге доп. – К. : Олімп. л-ра, 2007. – 103 с. : іл.
Сторінки навчального посібника розкриють читачеві всю олімпійську історію – від Олімпійських ігор Стародавньої Греції до останніх Ігор Олімпіад, становлення та розвиток сучасного олімпійського руху, основні принципи, значущість олімпізму для суспільства та кожної людини.
Путівник познайомить з олімпійськими видами спорту та досягненнями атлетів світу й України в Олімпійських іграх, допоможе відкрити для себе значення найголовніших олімпійських принципів та ідей, сутність прапору та емблеми Ігор.
Крім цього, путівник дає можливість самостійно удосконалювати свої знання, відповідаючи на запитання та виконуючи наведені завдання.
Ілюстроване видання розраховане на учнів, учителів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій та широкого загалу читачів, які цікавляться олімпійським спортом.

/Files/photogallery/7916/IMG_6788.JPG

Єрмолова В.М. Олімпійська освіта: теорія і практика: Навчальний посібник. - К., 2011. - 335 с.

У посібнику подано теоретичний та практичний матеріал з олімпійської освіти, який може бути використаний у навчальній та позакласній роботі в загальноосвітніх навчальних закладах.

/Files/photogallery/7916/IMG_6793.JPG
Булатова М.М.Твій олімпійський путівник. - К., 2011. - 120 с.

У навчальному посібнику подано інформацію про історію Олімпійських ігор, становлення та розвиток сучасного олімпійського руху. Книга знайомить з олімпійськими видами спорту та досягненнями атлетів світу й України в Олімпійських іграх.

Для учнів, учителів та широкого загалу читачів, які цікавляться олімпійським спортом

/Files/photogallery/7916/IMG_6796.JPG

Зірки Олімпійського спорту України. - К.: Олімпійська арена, 2011.

Виданя присвячене видатним українським спортсменам, чемпіонам Олімпійських ігор 1994-2008 років