/Files/images/livros.jpg

"ЧИТАННЯ ПІД ЧАС ВІЙНИ"

НАЦІОНАЛЬНИЙ ТИЖДЕНЬ ЧИТАННЯ

/Files/images/71-4.jpg ПРИЄМНО ВІТАТИ ВАС НА СТОРІНЦІ
ШКІЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ ХГ № 71!

/Files/photogallery/8228/ТЛ.jpg
Мене звуть Тетяна Любомирівна Кударенко

Я завідувачка нашої шкільної бібліотеки.

Працюю в ній з 1977 року
Наша бібліотека, як і школа, відкрита 1 вересня 1969 року. З того часу її користувачами були більше трьох тисяч читачів.

/Files/photogallery/9387/Безпечний Інтернет.jpg Шановні відвідувачі! Завітайте на сторінку Фотогалерея бібліотеки!
Можливо, на фото ви побачите себе...

Користувачами бібліотеки є не тільки учні, а й всі педагоги нашої школи і навіть деякі батьки наших учнів.

В бібліотеці вони можуть отримати консультацію щодо пошуку та вибору джерел інформації, можливість роботи з інформаційними ресурсами бібліотеки.

До речі, у нас є віртуальна читальна зала - підбірка книг у електронному вигляді. Деякі з них можна знайти тут:
Бібліотечка української літератури
Бібліотечка світової літератури
/Files/photogallery/12/IMG_6382.JPGДо послуг наших читачів два комп'ютери з виходом в Інтернет. Учні та педагоги можуть знаходити інформацію, що їх цікавить, в Інтернеті та зберігати її на свої електронні носії. У бібліотеці діє зона Wi Fi.
Що стосується традиційних носіїв інформації, то бібліотека має велику кількість різноманітних енциклопедій, довідників, словників. Є і електронні видання
Шановні вчителі! У бібліотеці ви можете скористатися картотекою та електронною базою даних "Інформаційне забезпечення навчального процесу"
У пошуку інформації читачам допомагають алфавітний та систематичний каталоги, 14 тематичних картотек. Впроваджено електронний облік підручників та періодичних видань
/Files/photogallery/12/IMG_6209.jpgНа сторінках нашого сайту ви можете довідатись про життя бібліотеки, познайомитись з книжковими виставками та новими надходженнями, дізнатися про пам'ятні дати та ювілеї письменників, про бібліотечні акції та конкурси.
Наша шкільна бібліотека - це зона психологічного комфорту, де немає напруги, оцінок, журналу. Тут часто відбуваються виставки малюнків, кераміки, літературної творчості читачів

В нашій бібліотеці можна:

• взяти цікаву книгу
  • розповісти про книгу, яка сподобалась
  • взяти участь у конкурсах та заходах, які проводить бібліотека
  • підготувати доклад, повідомлення або презентацію
  • знайти в мережі Інтернет потрібну для навчання інформацію
  • взяти участь у створенні веб-сторінки бібліотеки та медіатеки
  • подарувати бібліотеці книгу
  • почитати журнали та енциклопедії
  • просто зробити уроки
Правила нашої бібліотеки

Онлайн-опитування

З яким настроєм ти відвідуєш шкільну бібліотеку?
Читач шкільної бібліотеки в інформаційному просторі

/Files/photogallery/7916/k0438749.jpg
Багато цікавого та корисного ми відкриваємо для себе,
опинившись у світі книги.
І мені хочеться побажати вам йти поряд з книгами, перечитувати їх, замислюватися про себе, про поступки інших.
І тоді, я впевнена, ваше життя буде кращим, багатшим, цікавішим.

Чекаю на вас у шкільній бібліотеці!

Бібліотека працює для вас з 9.00 до 17.30
Перерва - з 13.00 до 13.30
Вихідні - субота, неділя. Останній день місяця - санітарний день

Бережіть себе! Читайте книжки і будьте здорові!

/Files/photogallery/7916/k1562891.jpg
Інформація про бібліотеку для колег
Впровадження УДК

Інформаційні матеріали для бібліотекаря