/Files/images/ill_internet.jpg

МЕДІАТЕКА

Існує два види знань: або знання про предмет як такий,
або знання про те, де знайти інформацію про предмет

(Самюель Джонсон)
* Не знаеш, що таке медіатека? Дивись тут

Головна мета шкільної медіатеки -

задоволення інформаційних потреб учасників навчально-виховного процесу

Освітні ресурси нашої медіатеки:

/Files/photogallery/7916/НВ7.png
Художня література

На цій сторінці ви можете знайти в електронному вигляді ті книги, які у нашій шкільній бібліотеці є у невеликій кількості, або й зовсім відсутні.

Українська література
Твори українських письменників, що вивчаються в школі
Світова література
Твори зарубіжних письменників

Інформаційні ресурси:

Освітні портали
Тут можна знайти все, пов’язане з освітою в Україні: нормативні та законодавчі акти, новини освіти, електронні підручники, матеріали на допомогу вчителю та інше
Вчителю
В цьому розділі систематизовано за предметами матеріали для вчителів: інформаційні ресурси, електронні посібники, довідники, розробки уроків, презентації, плани.
Бібліотекарю
Інформаційні ресурси та матеріали на допомогу шкільному бібліотекарю. Адреси сайтів періодичних видань з питань бібліотекознавства, бібліографознавства, книгознавства та інформаційної діяльності в Інтернет. Адреси персональних сайтів письменників.
Класному керівнику
Корисні посилання для класних керівників на допомогу виховній роботі
Батькам
Інформаційні ресурси для батьків учнів
Електронні бібліотеки
Адреси електронних бібліотек. З великої кількості всіх електронних бібліотек ми вибрали для вас ті, що можуть вас зацікавити
Письменники: життя і творчість
Корисні посилання на інформаційні ресурси про життя і творчість письменників: біографії, портрети, тексти творів, матеріали до уроку

Розділ буде поповнюватись.
Будемо вдячні відвідувачам за корисні підказки.
/Files/images/комп1.png
Кiлькiсть переглядiв: 1919